Hakkımızda

Renkli Şekerler Anaokulu ailesi olarak birinci hedefimiz,

Samimi ve sıcak ortamımızda anaokulu eğitiminde kaliteyi sunmaktır. Kaliteli eğitim sunmak için öğretmen kadromuzu, idari kadromuzu ve okul binamızı en iyi şekilde yapılandırdık. Kaliteli eğitim için gerekli olan bu 3 temel unsur üzerinde yoğunlaştık. Ar-Ge çalışmalarımız ile okulumuza yenilikler katarak çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesini sağlamayı amaç edindik.

Kadromuz

  • Öğretmen Kadromuz

    Konusunda uzman, üniversite mezunu ve çocuk gelişimi mezunu öğretmen kadromuz bulunmaktadır. Psikoloğumuz, çocuklarımız ve velilerimiz için danışmanlık hizmeti vermektedir. Çocuklarımız hergün PDR uzmanı gözetiminde, sağlıklı ve güvenli bir ortam içindedir.

  • Eğitim Kadromuz

    Her biri konusunda uzman çalışanlarımız, sizler için kusursuz ve güleryüzlü hizmet vermeyi amaçlamıştır. Okul kurucularımızın her biri üniversite mezunu bireylerden oluşmaktadır, ve aynı hassasiyet idari kadromuz oluşturulurken gösterilmiştir.

Özelliklerimiz

Anaokulu Bina Yapısı ve Detayları

Veli girişi ve öğrenci girişi olmak üzere 2 ayrı girişi bulunan binamız, en son teknoloji kullanılarak inşaa edilmiştir. Binamız 1200 m2 kapalı oturum alanına, 600 m2 bahçe ve oyun alanına sahiptir.