Anaokulumuz

Okul Bahçesi

Okul bahçemizin alanı oldukça geniştir. Bahçemiz kauçuk zemin üzerine inşaa edilmiştir. Bahçemizde trafik alanı ve hobi bahçesi bulunmaktadır. Hobi bahçesinde çocuklarımız kendi meyve ve sebzelerini yetiştirebileceklerdir.

Yüzme Havuzu

Okulumuzun binasında; kapalı oyun alanları, öykü odası, sanat atölyesi, etkinlik odaları, tiyatro salonu, gösteri salonu, sıcak su yüzme havuzu, yemekhane bölümü bulunmaktadır.

Oyun Odası

Okulumuzda özel günler düzenlenmektedir: kitap günleri, cd günleri, oyuncak günleri, deney günleri, bahçivan günleri, aşçı günleri.

Özel Tasarım Tuvaletler

Her katta erkek ve kız ayrı olmak üzere çocuk tuvaletleri bulunmaktadır. Çocuklarımızın tuvalet ihtiyaçlarında kat görevlisi yardımcı olmaktadır.

Yemekhane Alanı

Yemekhanemiz binamızın içinde ayrı bir bölümde yer alır. Her yaş grubuna ayrı yemekler çıkarılır. Endüstriyel mutfağımızda kendi aşçımız tarafından yemeklerimiz hazırlanmaktadır.

Uyku Odası

Okulumuzun bina içi ve dışı kapalı devre kamera sistemleri tarafından 24 saat izlenmektedir. Ayrıca okulumuz güvenlik şirketi tarafından 24 saat kontrol edilmektedir.

Tiyatro ve Konferans Salonu

Okulumuzun bünyesinde haftanın 2 günü psikoloğumuz hizmet vermektedir. Her ayın sonunda psikoloğumuz eşliğinde toplantılar yapılır. Velilerimizle bireysel görüşmeler yapılır. Zeka testleri, hiperaktivite, dikkat dağınıklığı gibi çocuklarımız her alanda gözlemlenir.

Veli Bekleme Salonu

Okul binamızda idari bölüm ve dersliklerimiz ayrı alanlardadır. Binamızda veli girişi ve öğrenci girişi ayrıdır.

Sınıflarımızdan Görüntüler

Sarı Civciv Sınıfı

Turkuaz Doğa Sınıfı

Mavi Yelken Sınıfı

Turuncu Kedi Sınıfı

Yeşil Kaplumbağa Sınıfı

Kırmızı Uğurböceği Sınıfı