Hakkımızda

Renkli Şekerler Anaokulu ailesi olarak, birinci hedefimiz samimi ve sıcak ortamımızda anaokulu eğitiminde kaliteyi sunmaktır. Kaliteli eğitim sunmak için öğretmen kadromuzu, idari kadromuzu ve okul binamızı en iyi şekilde yapılandırdık. Kaliteli eğitim için gerekli olan bu 3 temel unsur üzerinde yoğunlaştık. Ar-Ge çalışmalarımız ile okulumuza yenilikler katarak çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesini sağlamayı amaç edindik.

Öğretmen Kadromuz:
Konusunda uzman, üniversite mezunu ve çocuk gelişimi mezunu öğretmen kadromuz bulunmaktadır. Psikoloğumuz, çocuklarımız ve velilerimiz için danışmanlık hizmeti vermektedir. Çocuklarımız hergün PDR uzmanı gözetiminde, sağlıklı ve güvenli bir ortam içindedir.

İdari Kadromuz:
Her biri konusunda uzman çalışanlarımız, sizler için kusursuz ve güleryüzlü hizmet vermeyi amaçlamıştır. Okul kurucularımızın her biri üniversite mezunu bireylerden oluşmaktadır, ve aynı hassasiyet idari kadromuz oluşturulurken gösterilmiştir.

Okul Binamız:
Veli girişi ve öğrenci girişi olmak üzere 2 ayrı girişi bulunan binamız, en son teknoloji kullanılarak inşaa edilmiştir. Binamız 1200 m2 kapalı oturum alanına, 600 m2 bahçe ve oyun alanına sahiptir.

Binamızın özellikleri:
- kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 güvenlik,
- kapalı yüzme havuzu,
- farklı konseptlerde tasarlanmış sınıflar,
- tiyatro salonu,
- sinema salonu,
- dans salonu,
- konferans ve toplantı salonu,
- yemekhane bölümü,
- uyku odası,
- satranç odası,
- öykü odası,
- oyun odası,
- resim atölyesi,
- özel tasarım erkek ve kız tuvaletleri,
- lobi (veli bekleme salonu),
- psikolog odası,
- eğitim müdürü odası,
- idari müdür odası,
- kurucu odası

 
© Renkli Şekerler Anaokulu, 3S Grup Kreş Anaokulu Özel Eğitim Ltd Şti tescilli markasıdır.
web tasarym
anaokulu, adana anaokulu, anaokulu adana, adanadaki anaokulları, anaokulu fiyatları, yuva adana, kreş adana, adana anaokulları, en iyi anaokulu, adana ana okulu kreş